НОВИНКА — СОДА КАЛЬЦИНИРОВАННАЯ

Оцените материал
(0 голосов)

Изучение потребностей наших покупателей — одна из ключевых задач, которую ставит перед собой наша компания. Работая над новыми разработками, специалисты ООО «Бара» стремятся сделать жизнь покупателей нашей продукции максимально комфортной. С этим намерением был создан принципиально новый продукт — кальцинированная сода.
Новое многофункциональное средство отлично подходит для чистки сантехники и разных поверхностей, включая кухонные. Кроме того, данный продукт рекомендовано использовать для мытья фаянсовой и фарфоровой посуды, а также посуды из нержавеющей стали. Помимо прочего, он прекрасно смягчает воду и ткани во время стирки и кипячения.

1 Комментарий

  • Комментировать Олександр Суббота, 17 марта 2018 21:33 Олександр

    Доброго дня!
    Користуюся вашою продукцією,зокрема мова йде про соду кальциновану. До якості товару претензій не маю, проте є одне, але дуже суттєве зауваження до упаковки вашої продукції. Пакувння виконане із синтетичного полімеру, на якому відсутнє будь-яке маркування. Це повністю виключає можливість правильної і безпечної утилізації упаковки після використання продукту. Адже наявність маркуваня на пластиках є головною вимогою при сортуванні та здачі вторсировини на переробку.
    Тема сортування відходів, свідомого споживання та ощадливого ставлення до природи набуває все більшої популярності в нашій країні, тому покупець відмовиться від вашої продукції на користь картонної упаковки, наприклад. Саме так зроблю і я у разі якщо ви не почнете маркувати тару, в яку розфасовуєте свою продукцію. На лицьовій стороні вашої упаковки гордо красується позначка, що продукт не шкодить навколишньому середовищу, тому будьте чесними до кінця і нанесіть маркування на упаковку щоб уможливити її переробку.
    Щиро дякую і сподіваюся на розуміння.

Добавить комментарий